Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. magazynowych

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o.O firmie

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o.

Współpracy 1a

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie oraz rozliczanie magazynów
  • weryfikacja faktur towarowych
  • analiza i uzgadnianie stanów magazynowych
  • kontrola stanu zapasów
  • ścisła współpraca z działem logistyki i zakupów oraz z dostawcami/klientami
  • praca w systemie ERP

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy z systemami ERP - warunek konieczny.
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowa o pracę (pełen etat)
  • kursy i szkolenia
  • premia frekwencyjna
  • pakiet Luxmed / Multisport
  • dofinansowanie świąteczne i wakacyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. to firma działająca w branży automotive, zajmująca się produkcją elementów do baterii samochodów elektrycznych. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami, zaopatrującymi czołowych producentów samochodów na świecie. Jesteśmy silnie rozwijającą się firmą posiadającą w Polsce 2 oddziały (Wrocław, Biskupice Podgórne). Aktualnie poszukujemy kandydatów do nowo powstającego zespołu.

Specjalista ds. magazynowych, Współpracy 1a, Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)