Oferta pracy

Specjalista ds. magazynowych

BUDOKRUSZ Spółka AkcyjnaO firmie

5 000‐5 500 zł brutto / mies.

BUDOKRUSZ Spółka Akcyjna

Romualda Traugutta 44

Grodzisk Mazowiecki

BUDOKRUSZ S.A., właściciel marki VESTONE, jest przedsiębiorstwem prywatnym, w 100% z polskim kapitałem, działającym w sektorze budowlanym od 1990 r. Jest czołowym producentem betonu, kostki brukowej, płyt dekoracyjnych oraz wyrobów budowlanych w Polsce.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • Wydawanie, przyjmowanie oraz kontrola asortymentu magazynowego
  • Ewidencjonowanie w systemie elektronicznym faktur magazynowych
  • bieżące monitorowanie stanów magazynowych
  • Współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania:

  • Znajomość MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność
  • Znajomość części samochodowych
  • Znajomość gospodarki magazynowej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość programu SAP B1

Oferujemy:

  • Stałą, stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Wynagrodzenie w wysokości 5000 – 5500 zł brutto
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy