Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Magazynowych

BUDOKRUSZ Spółka Akcyjna

Romualda Traugutta 44A

Grodzisk Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Wydawanie, przyjmowanie oraz kontrola asortymentu magazynowego

  • Ewidencjonowanie w systemie elektronicznym faktur magazynowych

  • Bieżące monitorowanie stanów magazynowych

  • Współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Znajomość MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność

  • Znajomość części samochodowych

  • Znajomość gospodarki magazynowej

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stałą, stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

BUDOKRUSZ S.A., właściciel marki VESTONE, jest przedsiębiorstwem prywatnym, w 100% z polskim kapitałem, działającym w sektorze budowlanym od 1990 r. Jest czołowym producentem betonu, kostki brukowej, płyt dekoracyjnych oraz wyrobów budowlanych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy