Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Magazynowych i Logistyki

Promark Serwis sp. z o.o.O firmie

  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 godziny temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw i umieszczanie towarów w odpowiednich sekcjach magazynowych

  • Kompletowanie, pakowanie i wydawanie zamówień

  • Generowanie dokumentów magazynowych w celu odzwierciedlenia stanu faktycznego magazynu w systemie ERP

  • Ścisła współpraca z inżynierami serwisu oraz z pozostałymi działami firmy

  • Weryfikacja zapotrzebowania i zamówienia towarów w ramach wyznaczonych widełek magazynowych

  • Aktywny udział w inwentaryzacjach

  • Zachowywanie porządku i bezpieczeństwa w magazynie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość zagadnień obiegu dokumentacji magazynowej oraz prowadzenia gospodarki magazynowej

  • Umiejętność pracy z komputerem

  • Zaangażowanie w realizację zleconych zadań oraz dokładność

  • Motywacja do poszerzania wiedzy

  • Wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • Uprawnienia na wózki widłowe

  • Praktyczna znajomość systemu Comarch Optima

To oferujemy

  • Jasne i przejrzyste zasady zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę – wierzymy, że bez poczucia bezpieczeństwa trudno o prawdziwe zaangażowanie

  • Kompletne szkolenie wdrożeniowe w siedzibie firmy – wiemy, że początki bywają trudne

  • Niezbędne narzędzia pracy - nie zostawimy Cię z gołymi rękami

  • Możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia poprzez pracę z innowacyjnymi technologiami i globalnie wiodącymi rozwiązaniami– chcemy, żeby nasi Pracownicy mogli w pełni realizować się w ramach naszej organizacji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity pozapłacowe takie jak: karta sportowa oraz pakiet medyczny – zgadzamy się, że praca to nie wszystko

  • Pracę z ludźmi, którzy lubią po godzinach razem pograć w piłkę lub pojeździć na rowerze

Promark Serwis sp. z o.o.

Bez względu na to, czy jesteś osobą o bogatym doświadczeniu zawodowym, czy stoisz u progu kariery ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Jeśli praca związana z logistyką nie jest Ci obca i interesujesz się branżą techniczną, zapoznaj się z naszą ofertą pracy na stanowisku:

Nasza firma to lider w dziedzinie sprzedaży i serwisu zaawansowanych technicznie urządzeń przemysłowych oraz dedykowanych systemów IT. Wyróżnia nas wysoka kultura i etyka pracy, a co za tym idzie dbałość o potrzeby naszych Pracowników i Klientów.

Przewiń do profilu firmy