Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. magazynowych i rozliczeń produkcji

ICHEM

ICHEM

Dostawcza 12A

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • realizacja procesu produkcyjnego w zakresie zamawiania materiałów wyjściowych i opakowaniowych

  • kontrola jakości i ilości przyjmowanych z magazynu centralnego materiałów

  • naważanie surowców do produkcji

  • rozliczanie produkcji w systemie magazynowym

  • utrzymywanie we właściwym stanie czystości magazynu wewnątrz wydziałowego

  • przeprowadzanie doraźnych i planowanych inwentaryzacji

Nasze wymagania

  • minimum średnie wykształcenie

  • podstawowa znajomość systemu magazynowego ERP

  • obsługa pakietu Office

  • praktyczna znajomość zasad GMP

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność do pracy w zespole

  • punktualność, dokładność

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie produkcyjnej

  • pracę w zgranym oraz ambitnym zespole

  • dodatkowe benefity: kartę multisport, ubezpieczenie grupowe, opiekę medyczną

ICHEM

Ichem Sp. z o.o., firma produkcyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem, działająca w obszarze suplementów diety i wyrobów medycznych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy