Oferta pracy

Specjalista ds. magazynu części zamiennych

HANSA S.A. Z SIEDZIBĄ W KIELCACHO firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Stacjonarna obsługa zamówień Klientów HANSA w zakresie zakupów części zamiennych (poprzez kontakt mailowy, telefoniczny, fizyczne przygotowanie wysyłek),

  • Tworzenie ofert handlowych, monitorowanie ich skuteczności,

  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz budowanie trwałych relacji handlowych,

  • Analizę potrzeb i doradztwo w zakresie doboru części zamiennych (po przeszkoleniu),

  • Kontakt z Dostawcami, monitorowanie rentowności działu,

  • Działania marketingowe wspierające sprzedaż.

Nasze wymagania

  • Mile widziane wykształcenie techniczne i zainteresowanie branżą maszyn budowlanych i ich podzespołów,

  • Znajomość obsługi komputera, pakietu Office,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, mile widziana znajomość języka niemieckiego,

  • Dyspozycyjność, sumienność,

  • Dobra organizacja pracy własnej,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,

  • Pracę w rozwojowej branży, z dużym potencjałem wzrostu.

HANSA S.A. Z SIEDZIBĄ W KIELCACH

Jesteśmy firmą, która od ponad 20 lat zajmuję się dystrybucją fabrycznie nowych pomp do betonu oraz betonomieszarek najlepszych, światowych producentów. Aktualnie w związku z rozbudową naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko Specjalista ds. magazynu części zamiennych.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy