Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. magazynu

Beerenberg Poland Sp. z o.o.

  • Gościcino (pow. wejherowski)

    Gościcino (pow. wejherowski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw towaru oraz kontrola poprawności dostawy z dokumentacją

  • wydawanie materiałów z magazynu (fizycznie i w systemie )

  • rozlokowywanie materiałów, produktów gotowych w magazynie

  • obsługa wózka widłowego

  • dbanie o wózek widłowy (cykliczna kontrola jego stanu )

  • współorganizowanie wysyłek (oznakowywanie palet, kontrola poprawności dokumentacji exportowych, fizyczne ładowanie palet na tira )

  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji, jako członek zespołu

  • dbanie o porządek na zewnątrz magazynu

Nasze wymagania

  • ważne uprawnienia na obsługę wózka widłowego

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata

  • doświadczenie w obsłudze programów magazynowych

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

  • uczciwość

  • skrupulatność

  • asertywność

  • zdolność do pracy w zespole

  • zdolności komunikacyjne

To oferujemy

  • pakiet świadczeń pozapłacowych

  • praca według norweskich specyfikacji

  • wysokie standardy BHP

O nas

Beerenberg Poland sp. z o.o. jest częścią Beerenberg Services AS (Beerenberg.com), norweskiej grupy kapitałowej, dostarczającej innowacyjne rozwiązania serwisowe dla sektora Oil & Gas na Norweskim Szelfie Kontynentalnym. Benarx® to zastrzeżona przez Beerenberg seria produktów pasywnej ochrony przeciwpożarowej oraz izolacji termicznej i akustycznej wytwarzanych w Polsce dla klientów sektora Oil & Gas.