Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Magazynu i Zaopatrzenia

Merueix Nutrisciences (Silliker Polska Sp. z o.o.)O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • to po części praca w dziale zakupów a trochę zarządzanie stanem magazynowym,

  • bliska współpraca z laboratoriami naszej firmy (w Polsce),

  • składanie zamówień u dostawców, zarówo tych powtarzalnych jak i ad hoc,

  • porównywanie cen różnych dostawców,

  • okresowe negocjowanie cen,

  • nadzór nad stanem magazynowym we współpracy z innymi działami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w dziale zaopatrzenia (ew. magazynie)

  • preferowane doświadczenie w pracy z laboratorium lub w branży medycznej lub farmaceutycznej

  • umiejętności negocjowania z dostawcami

  • dbanie o odpowiednie zatowarowanie

  • znajomość procesów magazynowych

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • zgrany, przyjazny zespół,

  • szkolenie, które pozwoli Ci w pełni opanować wszelkie tajniki tej pracy,

  • będziesz współpracował głównie z laboratorium mikrobiologicznym i fizykochemicznym,

  • realne możliwości rozwoju, bo w Merueix Nutrisciences dużo się dzieje, ale zawsze z poszanowaniem pracowników i najlepszym dopasowaniem do ich aspiracji.

Merueix Nutrisciences (Silliker Polska Sp. z o.o.)

Mérieux NutriSciences jest częścią Instytutu Mérieux, międzynarodowej grupy zatrudniającej ponad 15 000 pracowników skoncentrowanych na dostarczaniu rozwiązań dla poprawy zdrowia publicznego na całym świecie. Jesteśmy międzynarodową siecią akredytowanych niezależnych laboratoriów i biur konsultingowych, specjalizujących się w analizie żywności oraz doskonaleniu systemów zarządzania bezpieczeństwem i jakością żywności, świadczących usługi dla producentów, dystrybutorów i operatorów sektora spożywczego. Blisko 100 laboratoriów firmy prowadzi działalność zgodnie z międzynarodowymi normami ISO oraz lokalnymi regulacjami w 20 krajach na wszystkich kontynentach.

Przewiń do profilu firmy

Merueix Nutrisciences (Silliker Polska Sp. z o.o.) przechodzi ważne dla rozwoju naszej organizacji zmiany. Publikujemy kolejną ofertę pracy, ponieważ powiększamy nasz zespół - tym razem w Dziale Próbkobiorców! :)