Oferta pracy

Specjalista ds. magazynu przeładunkowego

GEFCO Polska

  • Ołtarzew (pow. warszawski zachodni)

    Ołtarzew (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i kontrola załadunków dokonywanych przez kierowców w magazynie Klienta

  • Nadzór nad obiegiem zwrotów (części oraz puste kosze) wracających z sieci dealerskiej do magazynu Klienta

  • Raportowanie KPI (godzina podstawienia aut pod załadunek, godziny wydania ostatniej paczki przez Klienta, godziny wyjazdów z magazynu)

  • Szkolenia kierowców (proces załadunków, rozładunków, obsługa skanerów)

  • Dbałość o obieg oraz archiwizację dokumentów dostawy

  • Bezpośredni kontakt z Klientem w codziennej pracy operacyjnej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Uczciwość, sumienność, punktualność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność obsługi komputera MS Office (Excel) oraz poczty elektronicznej

Mile widziane

  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe

To oferujemy

  • Pracę poniedziałek-piątek od 14.00 – 22.00 (do 17.00 możliwość pracy zdalnej)

  • Zatrudnienie przez Agencję na umowę o pracę do 6 miesięcy

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)

  • Możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego on-line

  • System benefitów: karta MultiSport, bilety do kina, teatru, imprez kulturalnych, system rabatowy

  • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie dla Pracownika i jego rodziny

  • Wypłaty wynagrodzenia zawsze na czas (do 30 danego miesiąca na koncie)

  • Premiowany system poleceń pracowniczych

  • Pracę w przyjaznym zespole

  • Ciekawą, dynamiczną pracę w firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

GEFCO Polska Sp. z o.o. to globalny ekspert w zakresie logistyki dla przemysłu i lider w logistyce motoryzacyjnej. Oferta firmy obejmuje główne usługi logistyczne (transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, magazynowanie), logistykę zintegrowaną (zarządzanie opakowaniami zwrotnymi, reprezentację celną i podatkową, logistykę zaopatrzenia i dystrybucji, logistykę pojazdów gotowych), rozwiązania strategiczne 4 PL (projektowanie całościowych rozwiązań logistycznych i kompleksową obsługę klienta), a także rozwiązania dedykowane (obsługę transportów specjalnych, logistykę projektową, logistykę eventów).

Przewiń do profilu firmy