Ta oferta pracy jest nieaktualna od 121 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Magazynu Utrzymania Ruchu

  • Nysa, opolskie
  • Specjalista
  • 20.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    W związku z rozwojem, firma poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Nysa

    Główne obowiązki:

    • Odpowiedzialność za zamawianie części potrzebnych do realizacji prac planowych oraz za magazyn części zapasowych potrzebnych do utrzymania ciągłości ruchu maszyn
    • Odpowiedzialność za proces reklamacji w przypadku wykrycia niezgodności w dostawach
    • Prowadzenie bieżącej ewidencji pobrań i zwrotów części z magazynu technicznego w tym dokonywanie okresowych inwentaryzacji w celu stwierdzenia ewentualnych braków
    • Wspólnie opracowywanie z Inżynierem Utrzymania Ruchu listy zestawień materiałowych i wyszukiwanie zamienników u alternatywnych dostawców
    • Przygotowanie raportów zakupowych oraz zestawień bieżącej rotacji zapasów

    Oczekiwania:

    • Min. 1 rok doświadczenia w utrzymaniu ruchu lub w obszarze magazynu / zakupów         technicznych
    • Umiejętność czytania dokumentacji i rysunku technicznego
    • Dobra znajomość obsługi pakietu Office (w szczególności Excel)
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Sumienność i dokładność w działaniu
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

    Jeżeli spełniasz powyższe kryteria to zapraszamy do składania aplikacji klikając:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych
    w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji”.

    bottom