Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Majątkowych

Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.

  • Bytomska 7, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Bytomska 7

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych zgodnie z ustawą o rachunkowości i ustawą o podatku dochodowym od osób prawnych,

  • naliczanie amortyzacji i umorzenia,

  • prowadzenie ewidencji i rozliczanie środków trwałych sfinansowanych z innych źródeł niż własne (dotacje, fundusze prewencyjne, leasing),

  • prowadzenie analizy środków trwałych i amortyzacji,

  • współudział w prowadzeniu ewidencji nakładów na środki trwałe w budowie sfinansowanych w ramach programów operacyjnych UE,

  • aktywny udział w procesie zamknięcia okresów sprawozdawczych oraz w procesie badania sprawozdań finansowych w zakresie środków trwałych,

  • sporządzanie dodatkowych zestawień na potrzeby wewnętrzne.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse, podatki),

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości, ustaw podatkowych (CIT,VAT),

  • znajomość klasyfikacji środków trwałych,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS Word),

  • umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków,

  • terminowość i samodzielność wykonywania zadań,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • rzetelność i dokładność w działaniu.

Mile widziane

  • znajomość systemów księgowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • stabilne warunki pracy w ugruntowanej firmie z tradycjami,

  • kompleksowe wdrożenie,

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • elastyczny czas pracy (zaczynamy między godz. 6:45 a 9:00),

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach rozwijających kompetencje,

  • pakiet benefitów pozapłacowych: bogaty program socjalny, prywatną opiekę medyczną w opcji premium, ubezpieczenie grupowe, imprezy integracyjne oraz bilety na eventy kulturalno - rekreacyjne.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się portów bałtyckich oraz firmą z długą tradycją i doświadczeniem na rynkach międzynarodowych. Jako jedna z najważniejszych i kluczowych organizacji w regionie posiadamy strategiczną pozycję dla polskiej gospodarki. Jeżeli chcesz być częścią naszego zespołu i rozwijać się zawodowo w naszej Spółce, dołącz do nas. Aktualnie szukamy odpowiednich kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Majątkowych

Przewiń do profilu firmy