Specjalista ds. Marketing Automation & Business Intelligence

Bella Handel Sp. z o.o. - TZMO GrupaO firmie

Bella Handel Sp. z o.o. - TZMO Grupa

Przelot 39

Toruń

Bella-Handel Sp. z o.o. należąca do Grupy TZMO poszukuje osoby z bogatym doświadczeniem w ramach marketing automation lub ambitnego kandydata gotowego do wytężonej nauki i ambitnych projektów.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Generowanie raportów cyklicznych oraz dashboardów analitycznych w ramach Oracle Business Intelligence w odpowiedzi na zgłoszone potrzeby
  • Uczestnictwo w projekcie wdrożenia narzędzia klasy marketing automation a następnie jego administracja oraz dbanie o nieustanny wzrost efektywności prowadzonych za jego pomocą działań
  • Prowadzenie działań zakresu Lead Generation, Lead Nurturing, Lead Scoring, Customer Retention
  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych działań w ramach segmentacji klientów, e-mail marketingu, sms marketingu, kreacji landing pages oraz formularzy, tworzenia lejków sprzedażowych
  • Praca nad implementowaniem skalowalnych powtarzalnych i porównywalnych miar efektywności prowadzonych działań oraz ich monitoring
  • Zarządzanie bazą danych klientów, kontrola poprawności danych przychodzących i wychodzących
  • Analiza działań konkurencji i tworzenie rekomendacji zmian

PROFIL PRACOWNIKA:

  • Wykształcenie wyższe. Preferowany kierunek: ekonomiczny
  • Znajomość rynku e-commerce lub branży marketingu internetowego
  • Znajomość narzędzi marketing automation / zainteresowanie tematyką MA
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie i inicjatywa, umiejętność planowania, umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, koncentracja na celach biznesowych, łatwość w poznawaniu nowych aplikacji i technologii

MILE WIDZIANE:

  • Wiedza z zakresu UX, optymalizacji konwersji, marketing automation
  • Doświadczenie w pracy z platformami e-mail marketingowymi
  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM lub systemami zarządzania danymi
  • Certyfikaty potwierdzające znajomość wyżej wymienionych narzędzi
  • Znajomość dodatkowych języków obcych
  • Znajomość lub doświadczenie na ościennych rynkach e-commerce
  • Znajomość oprogramowania PrestaShop

W ZAMIAN OFERUJEMY:

  • Stabilność – jako Grupa TZMO jesteśmy na rynku już od 69 lat, zatrudnimy Cię na umowę o pracę
  • Narzędzia pracy takie jak: Oracle Business Intelligence (BI), Sales Manago, Google Analytics, Google Data Studio, Google Search Console, TradeWatch
  • Benefity (m.in.: ubezpieczenie zdrowotne OPTUS, oferta wypoczynkowa, PPE, karta sportowa)
  • Wyzwania i ciekawe projekty
  • Przyjazną atmosferę
  • Rozwój – u nas masz możliwość udziału w szkoleniach, awansu

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zachęcamy do odwiedzenia stron naszych sklepów internetowych

www.blizejciebie.pl oraz www.matopat24.plwww.seni24.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy