Specjalista ds. marketing automation

Grupa Inter Cars

  • Cząstków Mazowiecki (pow. nowodworski)

    Cząstków Mazowiecki (pow. nowodworski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i budowanie zautomatyzowanych scenariuszy digital marketingowych oraz budowę stron docelowych (landing pages)

  • Analizę i segmentowanie baz danych w kontekście tworzenia grup docelowych do dalszej komunikacji i działań marketing automation

  • Projektowanie i programowanie ścieżek komunikacji tzw. customer journeys

  • Analizę skuteczności kampanii marketingowych oraz wprowadzonych ścieżek automatyzacji

  • Wdrażanie rozwiązań w zakresie automatyzacji marketingu

  • Dbanie o wizerunek firmy poprzez zapewnienie wysokiej jakości komunikacji marketingowej

Nasze wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie w marketingu lub sprzedaży, (przy czym doświadczenie w pracy z systemami typu CRM będzie dodatkowym atutem)

  • Wiedza i praktyczne umiejętności z zakresu email marketingu lub marketing automation

  • Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office, szczególnie MS Excel na poziomie zaawansowanym pozwalającym pracować analitycznie na rozbudowanych bazach danych

  • Terminowość, dokładność, odpowiedzialność, jak również bardzo dobra organizacja pracy oraz płynność w komunikowaniu się

  • Świetne odnajdywanie się w pracy zespołowej

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

  • Praktyczna znajomość narzędzi do obsługi kampanii marketing automation i/lub podstawy HTML / CSS - będzie to Twoim dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dużej, polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu działania, w przyjaznej kulturze organizacyjnej oraz profesjonalnym środowisku pracy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Bogaty pakiet szkoleń w zakresie poszerzania kompetencji miękkich oraz specjalistycznych - indywidualnie dobranych do potrzeb

  • Benefity pozapłacowe na preferencyjnych warunkach (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia)

  • Rozbudowany system kafeteryjny

  • Lekcje języka angielskiego

  • Efektywne, spersonalizowane wdrożenie na stanowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

  • Pracę w systemie stacjonarnym z możliwą hybrydą po okresie wdrożenia (praca stacjonarna w biurze w Czosnowie, ul. Gdańska 15)

  • Zniżki na asortyment produktów oferowanych przez Grupę Kapitałową Inter Cars

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Osoba na tym stanowisku bierze udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu komunikacji marketingowej, związanej z realizacją promocji lub innych działań marketingowych, w oparciu o stosowane w firmie narzędzia w zakresie marketing automation, w tym przede wszystkim Microsoft Marketing Automation i Microsoft CRM.

Inter Cars Marketing Services Sp. z o.o. jest częścią grupy kapitałowej Inter Cars SA - lidera w dystrybucji części zamiennych do pojazdów osobowych i ciężarowych. Zespół Marketingu i Komunikacji międzynarodowej zajmuje się opracowaniem i realizacją strategii komunikacji marketingowej dla spółki uwzględniając różnorodność grup odbiorców zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz organizacji.

Jeśli cechuje Cię otwartość na nowe wyzwania, chcesz być częścią zgranego zespołu i brać czynny udział w dynamicznym rozwoju Inter Cars zapraszamy Cię do nas!

Przewiń do profilu firmy