Oferta pracy

Specjalista ds. Marketing Automation

Media Expert

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i tworzenie kampanii marketingowych

  • tworzenie scenariuszy automatyzacji z przenikaniem kanałów WEBPUSH, MAIL, SMS, WWW

  • praca z innowacyjnym narzędziem CRM/Marketing Automation

  • planowanie i wdrażanie kampanii z rekomendacjami produktów i dopasowywaniem treści do użytkownika na stronie

  • monitorowanie i analiza skuteczności prowadzonych działań oraz wyciąganie z nich wniosków

Nasze wymagania

  • znajomość marketingu, HTML i CSS

  • doświadczenie w pracy z Google Analytics

  • znajomość najlepszych praktyk marketingowych – głównie Digital Marketing i Marketing Automation

  • umiejętność tworzenia strategii marketingowych

  • analityczny sposób myślenia

  • doświadczenie w pracy z narzędziami marketing automation i content management

  • obsługa pakietu MS Office

To oferujemy

  • udział w innowacyjnych projektach

  • dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii

  • wsparcie w trakcie wdrożenia

  • możliwość pracy z naszego biura w Łodzi lub częściową pracę zdalną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

  • opieka fundacji Media Expert „Włącz się”

  • nagrody jubileuszowe

  • premia świąteczna

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Przewiń do profilu firmy

Nie wiemy gdzie nas to zaprowadzi. Wiemy tylko, że jest to coś o wiele większego niż każdy z nas tutaj (Steve Jobs). Jeśli więc chcesz wziąć udział w przyszłościowym projekcie, to zostań naszym specjalistą!