Oferta pracy

Specjalista ds. marketing automation

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
W związku z  dynamicznym rozwojem poszukujemy do pracy osoby na stanowisku

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wdrożenie i automatyzację kampanii marketingowych online
oraz wsparcie dla obszarów biznesowych - Wydawniczego, Szkół Językowych i Szkoleń.

Zadania:

  • Maksymalizacja wskaźników konwersji i zaangażowania klientów poprzez tworzenie, zarządzanie i optymalizację procesów marketingowych;
  • Wdrażanie strategii segmentacji klientów i treści odpowiadających ich indywidualnym potrzebom;
  • Tworzenie ścieżek nurturingowych oraz kampanii lead generation w podległych kanałach;
  • Tworzenie założeń integracji stron www z systemem marketing automation;
  • Rozwijanie narzędzi marketing automation oraz maksymalizowanie ich potencjału;
  • Analiza wyników, ocena i monitorowanie procesów;
  • Monitorowanie rynku i otoczenia konkurencyjnego oraz rekomendacje rozwiązań w zakresie możliwości optymalizacji narzędzi marketing automation

Wymagania:

  • Doświadczenie w realizacji kampanii lead generation i marketing automation (tj HubSpot, Sales Force);
  • Doświadczenie w pracy z systemami typu CRM;
  • Znajomość zagadnień z obszaru kampanii online, social media i e-mail marketingu;
  • Umiejętność opracowania oraz egzekucji testów A/B;
  • Umiejętność organizacji pracy, planowania i działania zgodnie z przyjętą strategią (KPI, harmonogramy);
  • Mile widziane doświadczenie w implementacji/integracji nowych systemów

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie promującej nowoczesność w edukacji;
  • Współpracę z doświadczonym i profesjonalnym zespołem;
  • System premiowy;
  • Możliwość rozwoju kompetencji na stanowisku;
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia pakietu dla swojej rodziny oraz dodatkowe benefity (ubezpieczenie na życie, karta sportowa);
  • Atrakcyjną ofertę kursów językowych, również dla Twoich najbliższych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o brzmieniu:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych oraz innych informacji zawartych w załączonych dokumentach, w celach obecnych, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

INFORMACJA NA TEMAT PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH
Administrator danych osobowych - jest WSiP S.A. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96.

Administrator danych wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: [email protected] we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

Ogłoszenie archiwalne