Wysyłając swoje CV zgadzasz się na przetwarzanie przez Wiedzę i Praktykę sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w dokumentach w celu prowadzenia rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko. Jeśli chcesz brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych do zgłoszenia dodaj „Zgadzam się na przetwarzanie przez firmę Wiedza i Praktyka sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w CV dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

Specjalista ds. marketing automation

Wiedza i Praktyka sp. z o.o.O firmie

  • Łotewska 9A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna 12 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Łotewska 9A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i tworzenie kampanii marketingowych w oparciu o narzędzia do automatyzacji

  • tworzenie scenariuszy automatyzacji z przenikaniem kanałów

  • monitorowanie i analiza skuteczności prowadzonych działań oraz wyciąganie z nich wniosków

  • raportowanie wyników kampanii i rekomendowanie rozwiązań

Nasze wymagania

  • znajomość marketingu i narzędzi online

  • znajomość najlepszych praktyk marketingowych – głównie Digital Marketing i Marketing Automation

  • doświadczenie w pracy z narzędziami marketing automation i content management

  • umiejętność tworzenia strategii marketingowych z nastawieniem na automatyzację

  • doświadczenie w pracy z Google Analytics

  • analityczny sposób myślenia

Mile widziane

  • znajomość narzędzi: user.com, SALESmanago, Hubspot itp.

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Elastycznie godziny pracy (zaczynamy między 8:00, a 9:30)

  • Możliwość częściowej pracy zdalne po okresie wdrożenia

  • Pracę w doświadczonym zespole

  • Brak dress code’u

  • Możliwości rozwoju (udział w szkoleniach i konferencjach)

  • Prywatną opiekę medyczną lub kartę sportową

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

Wiedza i Praktyka to firma z ponad 20 letnią historią na rynku polskim, dostawca informacji fachowej dla różnych grup zawodowych. Rozwijamy się również w obszarze publikacji dla konsumentów, przekazując im wiedzę i porady do wykorzystania w codziennym życiu.

Przewiń do profilu firmy