Specjalista ds. Marketing Automation

USP Zdrowie

  • Poleczki 35, Ursynów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

USP Zdrowie

Poleczki 35

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie, konfiguracja i prowadzenie kampanii SMS/mailingowych (szablony, personalizacja, dołączanie materiałów marketingowych i edukacyjnych jako załączniki itp.) zgodnie z potrzebami klienta wewnętrznego USP

  • Tworzenie, testowanie, rozwijanie i utrzymywanie ścieżki klientów dla różnych grup odbiorców

  • Monitorowanie, analizowanie planów realizacji kampanii, w celu osiągnięcia uzgodnionych celów KPI

  • Wykonywanie zadań związanych z segmentacją opartą na analizie danych Klientów i ich zachowań

  • Wspieranie systemu do zarządzania zgodami zgodnie z RODO w ramach centralnego systemu zgód marketingowych

  • Współpraca z Zespołem ekspertów z Klientem zewnętrznym w celu realizacji kampanii w oparciu o najlepsze praktyki

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość narzędzi marketingowych zwłaszcza w obszarze kampanii cross-channel, personalizacji (znajomość narzędzi do marketing automation będzie dodatkowym atutem)

  • Min. 1 rok doświadczenia w digital marketingu

  • Zdolności analityczne, w tym podstawowe zrozumienie systemów marketing automation i CRM

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Umiejętność pracy w szybko zmieniającym się otoczeniu

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i otwartość na naukę

  • Doświadczenie w rynku farmaceutycznym (dodatkowy atut)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Pracę u lidera rynku produktów OTC na polskim rynku

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę w pracy

  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, do wyboru: pakiet sportowy, kartę kulturalno-sportową albo dofinansowanie do wypoczynku

  • Możliwość elastycznego łączenia pracy z biura z pracą z domu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy