Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketing Automation

POPŁAWSKA GROUP Spółka Jawna

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Wybór i rozwój platformy CRM i narzędzi marketing automation

  • Projektowanie i budowanie zautomatyzowanych scenariuszy digital marketingowych oraz tworzenie stron docelowych (landing pages)

  • Dbanie o jakość wysyłanych treści oraz o codzienną komunikację przy wykorzystaniu wszystkich dostępnych narzędzi – newslettery, sms, web push, retargeting

  • Zwiększanie lojalności klientów poprzez ich segmentację i tworzenie spersonalizowanej komunikacji

  • Maksymalizacja wskaźników typu CLV (Customer Lifetime Value)

  • Sporządzanie prognoz, analiz i raportów z działań CRM

Nasze wymagania

  • Wymagane min. roczne doświadczenie zawodowe w marketingu związanym z e-commerce B2B i/lub B2C

  • Wykształcenie wyższe, najlepiej w obszarze marketingu

  • Zdolności analityczne, umiejętność formułowania wniosków na podstawie posiadanych danych/badań (znajomość narzędzia Google Analytics)

  • Znajomość tematyki marketing automation, lead nurturing, CRM oraz e-commerce

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS-Office w szczególności Excel

  • Kreatywność i inicjatywa w poszukiwaniu nowych rozwiązań

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, chęć samodoskonalenia się i pozyskiwania wiedzy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Profesjonalne środowisko pracy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pakiet dodatkowych świadczeń: ubezpieczenia grupowe, karta Multisport, program zakupów pracowniczych, pracowniczy program emerytalny, nauka języka angielskiego

O nas

      W związku z dynamicznym rozwojem firmy Popławska Group sp. jawna do naszego zespołu poszukujemy specjalisty w dziale e-commerce. Nasza firma powstała z pasji do tworzenia. W branży kosmetycznej pod marką Clarena działamy od 1996 roku. Firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą i wspierają się wzajemnie. Oferujemy pracę w nowoczesnej siedzibie firmy tuż pod Wrocławiem, a także możliwość stałego rozwoju.