Specjalista ds. Marketingowego Wsparcia Sprzedaży B2B - eventy

Polkomtel Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
(Umowa na zastępstwo)Numer ref.: SDMS/SB/0720

Twoje zadania:

  • Organizowanie wydarzeń mających na celu promowanie wizerunku Plus/B2B i rozwiązań dla biznesu, m.in. konferencji, spotkań biznesowych, eventów;
  • Optymalne planowanie, aktualizację harmonogramu wydarzeń;
  • Organizowanie i koordynowanie działaniami w sposób zapewniający terminowość oraz wysokie efekty sprzedażowe i wizualne;
  • Procesowanie dokumentów związanych z udziałem w wydarzeniach (wewnętrzny obieg dokumentów i umowy z organizatorami);
  • Kompletowanie materiałów wystawienniczych i marketingowych wraz z koordynowaniem logistyki materiałów, stoisk;
  • Budowanie relacji i współpraca z zewnętrznymi organizatorami wydarzeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: Zarządzanie i Marketing, Zarządzanie.
  • Min. rok doświadczenia zawodowego związanego z organizacją eventów;
  • Dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel);
  • Inicjatywa, kreatywność i rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Dobra organizacja oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Umiejętność budowania relacji i pracy zespołowej;
  • Orientacja na cel i samodzielne ustalanie priorytetów swoich zadań.

Oferujemy:

  • Umowa na zastępstwo;
  • Możliwość rozwoju w jednej z największych grup kapitałowych;
  • Przyjazną atmosferę pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą;
  • Zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie;
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna).

Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Polkomtel Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Konstruktorskiej 4,02-673 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy