Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingowego wsparcia sprzedaży

Plus Energia Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie analiz z efektywności prowadzonych działań marketingowych,

  • Koordynacja procesu rozbudowy strony www,

  • Tworzenie treści reklam online i w magazynach,

  • Współpraca z grafikiem w zakresie wizualizacji,

  • Wsparcie działu handlowego w eksploracji potencjału rynku i klientów,

  • Tworzenie szablonów ofert, szablonów prezentacji handlowych, wzorów umów.

Nasze wymagania

  • Obsługa mediów społecznościowych – Linkedin,

  • Znajomość Google Analytics, Google Search Console,

  • Obsługa stron www (CMS),

  • Znajomość programów typu Sales Manago (lub podobne),

  • Kreatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy (wyceny, gadżety, współpraca z działem handlowym),

  • Znajomość Excel i umiejętność przygotowania podstawowych analiz,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum A2/B1 – komunikacja wewnątrz firmy,

  • Wykształcenie wyższe, preferowane marketing.

To oferujemy

  • Praca w firmie energetycznej o ugruntowanej pozycji, na dynamicznie zmieniającym się rynku,

  • Uczestnictwo w transformacji firmy w kierunku technologicznym,

  • Możliwość realnego wpływu na kształt i kierunek prowadzonych działań marketingowych,

  • Niezbędne narzędzia do efektywnej pracy w modelu hybrydowym,

  • Stała pensja + premia roczna,

  • Praca w młodym i przyjaznym zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Plus Energia Sp. z o.o.

Plus Energia jest koncesjonowanym przedsiębiorstwem energetycznym zajmującym się obrotem i dystrybucją energii elektrycznej, optymalizacją kosztów mediów oraz rozliczaniem mediów w obiektach komercyjnych. Główne obiekty jakie obsługujemy to galerie handlowe, parki handlowe, biurowce.

Obecnie poszukujemy kandydata/-ki na stanowisko: Specjalista ds. marketingowego wsparcia sprzedaży.

www.plusenergia.pl

Przewiń do profilu firmy