Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu B2B i B2C

SOLLUX LIGHTING MUZOLF SPÓŁKA JAWNAO firmie

2 6009 000 brutto / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wdrożenie i koordynacja systemu marketing automation

  • prowadzenie content marketingu (zarządzanie treścią – współpraca z agencjami)

  • generowanie ruchu, np. facebook, google, youtube, linkedin, itd. (współpraca z agencjami)

  • analiza danych, wyciąganie wniosków, planowanie dalszych działań

Nasze wymagania

Chętnie wejdziemy we współpracę z osobą, która:

- dostrzega różnice i podobieństwa między marketingiem B2C oraz B2B

- potrafi zidentyfikować grupy docelowych oraz ich potrzeb

- szybko dostrzeże kluczowe przewagi produktów Sollux i umiejętne zakomunikuje korzyści potencjalnym Klientom

- posiada praktyczną znajomość nowoczesnych narzędzi marketingu cyfrowego

- zauważa istotę pracy Handlowców i posiada predyspozycje do ścisłej współpracy – w tym przypadku z Działem Handlowym

- potrafi działać w oparciu wymierne wskaźniki efektywności, praca na liczbach, np.:

* wpływ na sprzedaż - generowanie leadów,

* budowanie świadomości i wizerunku marki, mierzenie w brand24

* lojalność, satysfakcja klientów, np. badanie NPS

* ROMI - zwrot z inwestycji w marketing

Bardzo zależy nam na:

- Twojej wiedzy i doświadczeniu w obszarze Marketingu,

- zaangażowaniu,

- nastawieniu na efekty,

- otwartości we współpracy.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia (wynagrodzenie stałe oraz system premiowy),

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym i rozwijającym się zespole,

  • wspólne ustalanie strategii działań i planów,

  • pełne wsparcie na etapie wdrożenia i działania.

O nas

Sollux Lighting tworzy oprawy oświetleniowe przy współpracy z doświadczonymi Polskimi rzemieślnikami, którzy z niesamowitą pieczołowitością pracują nad najdrobniejszymi szczegółami. Dzięki procesowi ręcznej obróbki, przeprowadzanemu z wielką pasją, powstają lampy najwyższej jakości, lampy dla wymagających... dla wymagających więcej.

Doskonale czujemy się na rynku polskim i wiemy, że również dużo światła możemy wnieść do innych krajów Europy.