Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu B2B

STENA Recycling Sp. z o.o.

  • Grójecka 208, Ochota, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Grójecka 208

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i realizacja akcji, kampanii marketingowych i działań promocyjnych, w tym projektowanie kampanii nastawionych na pozyskiwanie nowych Klientów B2B (w kanałach on-line i social media)

  • realizacja projektów marketingowych związanych ze wsparciem sprzedaży i budowaniem relacji z klientami

  • tworzenie treści marketingowych (content marketing, www), materiałów reklamowych i promocyjnych oraz współpraca przy tworzeniu ofert handlowych

  • świadome wybieranie narzędzi i zasobów do osiągania celów marketingowych, analiza kluczowych wskaźników efektywności prowadzonych działań

  • organizacja wydarzeń, w tym udziału w targach, konferencjach etc.

  • współpraca i nadzór nad podwykonawcami (agencje marketingowe, studia graficzne etc.)

  • dbałość o estetykę i spójność komunikacji marketingowej i wizualnej we wszystkich kanałach

Nasze wymagania

  • doświadczenie w marketingu B2B

  • znajomość narzędzi marketingowych, w tym content marketing, online marketing,

  • rozumienie zależności między marketingiem i sprzedażą

  • język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów

  • dobra organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych celów

  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji

Mile widziane

  • znajomość rozwiązań z zakresu marketing automation

  • znajomość programów Canva, InDesign

To oferujemy

  • umowa o pracę, terminowo wypłacane wynagrodzenie oraz nagrody premiujące wyniki

  • ubezpieczenie medyczne oraz na życie, karta sportowa

  • udział w projektach na terenie Polski i na poziomie Grupy Stena Metall

  • indywidualny plan wdrożenia do pracy oraz wsparcie doświadczonych pracowników, indywidualny plan rozwoju

  • szkolenia oraz programy rozwojowe finansowane przez firmę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne