Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. marketingu

  • Zielona Góra, Nowa Sól, Krosno Odrzańskie, Gorzów Wielkopolski, Świebodzin, Słubice, Żagań, Żary, Wschowa, Gubin, Szlichtyngowa, Kożuchów, Babimost, Bytom Odrzański, Czerwieńsk, Drezdenko, Gozdnica, Iłowa, Jasień, Kargowa, Kostrzyn nad Odrą, Cybinka, Dobiegniew, Międzyrzecz, lubuskie
  • Specjalista
  • 2019-08-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Polska Akademia Kształcenia jest ogólnopolskim ośrodkiem kształcenia ustawicznego, wpisanym do rejestru UM Wrocław pod numerem 94/2006 . Prowadzimy działalność m.in. w zakresie nauczania i doskonalenia języków obcych. Więcej o nas znajdziesz na www.pak.edu.pl.

    W związku z dalszym rozwojem Polska Akademia Kształcenia poszukuje do pracy osób z niżej wymienionych miast i okolic na stanowisko:
    Miejsce pracy: Babimost, Bytom Odrzański, Cybinka, Czerwieńsk, Dobiegniew, Drezdenko, Gorzów Wielkopolski, Gozdnica, Gubin, Iłowa, Jasień, Kargowa, Krosno Odrzańskie, Międzyrzecz, Nowa Sól, Szlichtyngowa, Świebodzin, Wschowa, Zielona Góra, Żagań, Żary, Kostrzyn nad Odrą, Kożuchów, Słubice

    Zakres obowiązków:

    • pozyskiwanie nowych kontrahentów dla PAK
    • nawiązywanie współpracy z placówkami oświatowymi
    • bezpośrednie, telefoniczne oraz mailowe kontakty z placówkami oświatowymi
    • utrzymywania stałych relacji z kontrahentami PAK
    • prezentacja naszej oferty edukacyjnej w szkołach publicznych
    • analiza poziomu zainteresowania klientów ofertą PAK

    Oczekujemy:

    • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów na poziomie kadry zarządzającej
    • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
    • łatwość w nawiązywaniu relacji handlowych,
    • zdolności negocjacyjne,
    • dobra prezencja oraz wysoka kultura osobista
    • inicjatywa oraz zaangażowanie,
    • preferowane osoby prowadzące działalność gospodarczą
    • własny samochód

    Oferujemy:

    • elastyczność w wyborze miejsca i godzin pracy, zadaniowy tryb pracy/ home office
    • motywujące wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania,
    • zwrot kosztów dojazdu do kontrahenta
    • pokrycie kosztów noclegu podczas wyjazdów służbowych
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.