Specjalista ds. Marketingu Bezpośredniego

Rossmann SDP

św. Teresy od Dzieciątka Jezus 109

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i realizacja kampanii e-mail marketingowych,

  • przeprowadzanie testów weryfikujących renderowanie content’u w mailach i wsparcie w testach A/B,

  • ścisła współpraca z zespołami: graficznymi, mediów elektronicznych i analityki.

Nasze wymagania

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • dobra znajomość HTML i CSS oraz pakietu MS Office,

  • minimum roczne doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu kampanii e-mail marketingowych,

  • znajomość dobrych praktyk z obszaru e-mail marketingu,

  • dobra znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej),

  • wysoka dbałość o szczegóły, terminowość, odpowiedzialność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • znajomość narzędzi marketing automation (Synerise, Salesforce lub podobne),

  • zainteresowanie digital marketingiem,

  • znajomość programów graficznych,

  • doświadczenie w branży retail.

To oferujemy

  • inspirującą atmosferę oraz pracę ze zgranym i otwartym zespołem,

  • przestrzeń do realizacji własnych inicjatyw i pomysłów,

  • możliwość nauki języków obcych.

Benefity

  • Czerwona Linia

  • Klub Zwierzaka

  • Szkolenia i rozwój zawodowy

  • Pakiet socjalny, pakiet sportowy

  • Dofinansowanie wakacji, kolonie dla dzieci

  • Prywatna opieka medyczna

  • Nurkowanie, jazda konna, taniec, warsztaty