Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

Danwood S.A.O firmie

Danwood S.A.

Konstantego Ciołkowskiego 2/2a

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • współpraca przy opracowywaniu i realizacji strategii komunikacji, kampanii reklamowych i strategii PR,

  • przygotowywanie prezentacji, raportów, analiz marketingowych,

  • przygotowywanie i nadzór nad produkcją materiałów reklamowych,

  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, studia kierunkowe z zakresu marketingu,

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale marketingu,

  • praktyczna znajomość MS Excel, MS Power Point,

  • biegłość w Google Analytics, Google Ads,

  • znajomość nowoczesnych trendów i rozwiązań stosowanych w digitalu,

  • wiedza z zakresu marketingu internetowego,

  • skrupulatność i dbałość o detale podczas wykonywania zadań,

  • inicjatywa, kreatywność, twórcze pomysły,

  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • dużą swobodę i samodzielność działania,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i realizacji wyzwań,

  • stałe podnoszenie kwalifikacji,

  • dobre warunki pracy oraz przyjazną atmosferę.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • program rekomendacji pracowników