Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

EQUALAN PHARMA EUROPE sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia współpraca z Product Managerem (tworzenie tekstów, opisów, realizacja działań promocyjnych i wizerunkowych)

  • Udział w realizacji strategii marketingowej poszczególnych brandów

  • Udział w tworzeniu nowych i rozwoju istniejących produktów

  • Opracowywanie materiałów marketingowych i sprzedażowych przy współpracy z Product Managerem i działem graficznym (grafiki, prezentacje, banery, oferty sprzedażowe, katalogi, ulotki, plakaty, gadżety)

  • Pomoc w tworzeniu materiałów i atrakcyjnych form przekazu wykorzystywanych w Mediach Społecznościowych (mile widziane doświadczenie w prowadzeniu profili w Social Mediach)

  • Pomoc przy tworzeniu i prowadzeniu strony internetowej (mile widziane doświadczenie w SEO i Google Analytics)

  • Wspieranie akcji promocyjnych (udział w konferencjach, eventach, targach itp.)

  • Wsparcie Product Managera w bieżących zadaniach operacyjnych

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie w obszarze marketingu

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu profili w Social Media

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość środowiska MS Office

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne

  • Kreatywność i zaangażowanie

  • Szybkości działania i dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego

  • Dofinansowanie do karnetów sportowych oraz pakietu Zdrowie

Equalan Pharma Europe Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma kosmetyczna specjalizująca się w produkcji dermokosmetyków

Przewiń do profilu firmy