Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Elko Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)

    Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie akcji marketingowych dla naszych klientów w ścisłej współpracy z centralą na Łotwie oraz producentami sprzętu elektronicznego

  • przygotowywanie koncepcji akcji marketingowych oraz pozyskiwanie budżetu od producentów sprzętu

  • współpraca z agencjami reklamowymi oraz PR

  • analiza wyników przeprowadzonych działań, przygotowywanie raportów

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znasz narzędzia marketingowe Adobe, Mailigen

  • znasz język angielski w stopniu zaawansowanym, rosyjski będzie dodatkowym atutem

  • jesteś osobą samodzielną w działaniu, doskonale organizujesz swój czas pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę

  • przyjazną atmosferę pracy

Elko Polska Sp. z o.o.

ELKO Grupa AS zobowiazuje sie do zachowania Twojej prywatnosci i obiecujemy przechowywac Twoje dane w

bezpiecznym miejscu. Zbieramy dane osobowe, aby Cie zidentyfikowac. Podanie wszystkich innych danych osobowych jest dobrowolne, ale moze byc konieczne do nawiazania dalszych stosunków umownych. Aby uzyskac wiecej informacji na temat wykorzystania i przechowywania danych, odwiedz strone https://www.elkogroup.pl/polityka-prywatnosci.

Jesli masz watpliwosci dotyczace prywatnosci lub wykorzystania danych, których nie wyjasnilismy w zadowalajacy sposób lub chcesz wycofac swoja zgode, skontaktuj sie z naszym zespołem ochrony prywatnosci ELKO pod adresem: [email protected]

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o składanie CV w języku angielskim, rozpatrzymy wszystkie kandydatury!