Oferta pracy

Specjalista ds marketingu w branży rolniczej

BELCHIM CROP PROTECTION POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Belchim Crop Protection poszukuję pracownika na stanowisko:

Opis Stanowiska

  • Tworzenie treści na stronie internetowej oraz  postów w mediach społecznościowych
  • Zarządzanie reklamami SEO, remarketingowymi
  • Opracowywanie kampanii wymagające generacji, konwersji
  • Tworzenie wyjątkowych materiałów marketingowych, aby wspierać kampanie i prowadzić programy promocyjne
  • Zwiększanie zaangażowania w wydarzeniach za pośrednictwem e-mail marketingu
  • Analiza wyników kampanii marketingowych
  • Analiza aktualnych trendów
  • Zarządzanie i nadzór nad kampaniami promującymi produkty firmy
  • Współpraca z działem sprzedaży
  • Opracowywanie ofert i prezentacji

Wymagania:

  • Znajomość branży rolniczej
  • Samodzielność, inicjatywa, kreatywność
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, min. B1

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w zależności od miejsca zamieszkania:
    • Warszawa o charakterze stacjonarnym (biuro)
    • inne miejsce w Polsce o charakterze zdalnym
  • Prywatny pakiet medyczny i ubezpieczenie medyczne
  • Motywujący system wynagradzania
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Proszę o dodanie klauzuli w swoim CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu EU.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy