Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Nessi Sportswear

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie, realizacja i koordynacja działań w social mediach oraz szeroko pojętym digitalu – całą komunikację Nessi tworzymy wewnętrznie, dlatego szukamy osoby, która ma odwagę i zapał, aby razem z nami aktywnie ją kreować;

  • bieżąca obsługą kanałów social media Nessi;

  • opracowywanie materiałów reklamowych i nadzorowanie ich realizacji;

  • prowadzenie działań influencer marketingowych;

  • organizowanie i koordynowanie uczestnictwa Nessi w wydarzeniach sportowych i branżowych;

  • współorganizowanie sesji zdjęciowych i innych akcji marketingowych,

  • analiza i raportowanie wyników.

Nasze wymagania

  • doskonała znajomość i umiejętności wykorzystania zagadnień z obszaru digital marketingu i social mediów;

  • zainteresowanie sportem;

  • znajomość podstawowych narzędzi do tworzenia video i grafik (np. CupCat, Canva);

  • kreatywność, nieszablonowe myślenia, poczucie estetyki;

  • samodzielność i proaktywność, umiejętność planowania swojej pracy, terminowość;

  • znajomość branży sportowej to dodatkowy atut.

To oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin (stacjonarnie w Kętach k. Bielsko-Białej), w firmie z ambicjami na nieustanny rozwój i wśród ludzi, którym się chce;

  • umowę o pracę po okresie próbnym;

  • rozwój zawodowy – szkolenia, kursy oraz realny wpływ na strategię i rozwój marki Nessi;

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;

  • luźną i przyjacielską atmosferę, brak dress code’u;

  • zniżki na firmowe produkty;

  • możliwość realizacji odważnych pomysłów i realny wpływ na rozwój marki.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Musisz wiedzieć, że nie wierzymy w przypadki. Nieważne więc, czy przywiodły Cię tutaj długie poszukiwania, intuicja, siła przyciągania czy klik, bo omsknął Ci się palec – skoro czytasz to ogłoszenie, istnieje szansa, że jesteśmy sobie przeznaczeni.

Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, a w głowie już układasz pierwsze kreacje, koniecznie prześlij nam swoje CV oraz portfolio z kilkoma przykładowymi realizacjami, z których jesteś najbardziej dumna/dumny.

To jak – do zobaczenia? :)

Szukamy osoby, która:

  • kocha sport i czerpie z aktywności tak dużą energię, że wszędzie, gdzie się pojawi, wnosi ładunek energetyczny, który mógłby zasilić w prąd sporej wielkości miasto;

  • myśli nieszablonowo, ma głowę pełną pomysłów i potrafi zamienić je w skuteczną strategię;

  • bezbłędnie obsługuje social media, a najpopularniejszą muzykę wykorzystywaną w reelsach rozpoznaje po pierwszej nutce;

  • nie boi się kamery i potrafi tworzyć treści video;

  • wychodzi z inicjatywą, poszukuje nowych rozwiązań i wszystko, co robi, zawsze chce robić lepiej;

  • potrafi spojrzeć na działania marketingowe z perspektywy biznesowej;

  • zna i rozumie mechanizmy marketingowe i potrafi wykorzystać je w realnych działaniach;

  • śledzi branżowe trendy i po prostu lubi to, co robi.

Nessi to marka sportowa, która już od 15 lat ubiera kobiety w pewność siebie, energię i odwagę. Tworzymy odzież sportową do biegania, jogi, trekkingu, fitnessu, ćwiczeń na siłowni i jazdy na rowerze. Naszym wyróżnikiem jest wyrazisty, barwny design, inspirowany pierwotną siłą przyrody i zaprojektowany tak, aby w najcięższych momentach treningu dodawać mocy. Jeśli gdzieś w parku, w klubie fitness czy na szlaku mignie Ci strój tak obłędnie kolorowy, że trudno oderwać od niego wzrok – to najprawdopodobniej będzie nasz wzór.

Chcielibyśmy dotrzeć z naszą sportową zajawką do jak największej rzeszy aktywnych kobiet, dlatego do teamu Nessi szukamy specjalisty ds. marketingu, który wesprze nas swoją kreatywnością i nieszablonowymi pomysłami.

Przewiń do profilu firmy