Ta oferta pracy jest nieaktualna od 88 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Marketingu BMW

  • Kalisz, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-25

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Dealer BMW
Premium Arena JTB Sp. z o.o. Sp.k.

Jesteśmy firmą, dla której potrzeby Klientów oraz przekraczanie ich oczekiwań, motywują nas do stawania  się coraz lepszymi. Działamy z pełnym zaangażowaniem i rozwijamy się w oparciu o ludzi, którzy wkładają pasję w to co robią.

W związku z nowo otwartym salonem BMW Premium Arena w Kaliszu poszukujemy zmotywowanych osób do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Kalisz

Opis stanowiska:

  • Współtworzenie i nadzór nad kampaniami ATL oraz BTL
  • Zarządzanie stroną internetową
  • Redagowanie tekstów reklamowych
  • Obsługa social media
  • Tworzenie grafik promocyjno-reklamowych
  • Organizacja eventów promocyjnych
  • Współpraca z podwykonawcami, agencjami reklamowymi i mediami
  • Wsparcie administracyjne działu
  • Analiza statystyk i raportowanie wniosków

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży samochodów nowych (mile widziane)
  • Przynajmniej 1-2 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Dobra znajomość  branży motoryzacyjnej
  • Znajomość technik pozyskiwania klientów
  • Umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • Duże zaangażowanie, kreatywność oraz orientacja na wynik
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji
  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Kultura osobista
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy
  • Długotrwałą współpracę
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Premium Arena JTB Spółka z o.o. Sp. K. z siedzibą w 92-412 Łódź, ul. Rokicińska 190, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Premium Arena JTB Spółka z o.o. Sp. K. z siedzibą w 92-412 Łódź przy ul. Rokicińska 190. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.