Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

GLOBAL SYSTEM Sp z.o.o.

  • Brzezna (pow. nowosądecki)

    Brzezna (pow. nowosądecki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • opracowywaniu i wdrażanie kampanii marketingowych firmy,

  • prowadzenie strony internetowej firmy oraz social mediów (FB, Twitter, itp.),

  • współpracę z agencjami reklamowymi, mediami,

  • przygotowywanie materiałów reklamowych,

  • organizację targów, szkoleń produktowych, seminariów,

  • badanie rynku oraz analizę działań konkurencji,

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie, preferowane kierunki związane z marketingiem,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • dobra znajomość narzędzi promocji marki w Internecie oraz mediach społecznościowych,

  • znajomość MS Office oraz programów graficznych,

  • kreatywność, inicjatywa i samodzielność,

  • znajomość j. angielskiego,

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer,

  • premie uznaniowe.

O nas

Firma GLOBAL SYSTEM jest wiodącym producentem bram, rolet przeciwpożarowych, kurtyn dymowych oraz systemów przeładunkowych