Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu

IDEA commerceO firmie

IDEA commerce

Kasztanowa 57

Bydgoszcz

Naszą dewizą jest autentyczność – wszystko inne ma krótkie nogi. Dążymy do perfekcji, bo wierzymy we wzory idealne. Wiemy, jak posługiwać się narzędziami, jakie mamy w ręku i robimy to doskonale. IDEA07 to agencja interaktywna tworzona przez profesjonalnych programistów, gotowych wspinać się na kolejne szczyty. Nasze projekty rodzą się z połączenia wiedzy i pasji – a my jesteśmy dumni ze wszystkich swoich dzieci.

Twoje zadania:

  • identyfikowanie potencjalnych odbiorców produktów,
  • budżetowanie promocji konsumenckich i handlowych,
  • przygotowywania przekazów promocyjnych i strategii ich wdrażania,
  • prowadzenie i zarządzanie projektami związanymi z budową wizerunku firmy,
  • opracowywanie i realizowanie strategii i planów marketingowych,
  • budowanie korzystnego wizerunku firmy,
  • prowadzenie kont firmowych na portalach społecznościowych,
  • zlecanie i nadzorowanie wszelkich projektów graficznych związanych z firmowym key visual,
  • wykonywanie pomiarów wyników różnych działań promocyjnych oraz ocena ich efektywności,
  • śledzenie aktywności związanej z markami własnymi w social media,
  • organizowanie udziału w targach.

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • dobra znajomości narzędzi pakietu Adobe,
  • umiejętność poruszania się w systemach CMS, email marketing, dokumentach Google,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi Google Ads, Google Analytics,
  • znajomości j. Angielskiego na poziomie B2.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie
  • pracę przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii informatycznych
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • spotkania integracyjne

Zgadzam się na przetwarzanie przez IDEA commerce solutions spółka z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy