Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Fabryka LloydaO firmie

  • Fordońska 156, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fabryka Lloyda

Fordońska 156

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Zajmowanie się mediami społecznościowymi oraz stroną, tworzenie banerów reklamowych i grafik, tworzenie identyfikacji graficznej firmy, kontakt z mediami, nawiązywanie współpracy z mediami, działania promocyjne podnoszące sprzedaż biletów.

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku marketingowca (jeśli brak Ci doświadczenia, ale czujesz, że wymiatasz w marketingu i jesteś w stanie ponieść cały dział na swoich barkach, to również wyślij CV),

  • lekkie pióro, komunikatywność,

  • wiedza na tematy SEO i SEM,

  • sprawne poruszanie się w Facebook Business,

  • znajomość Canovy i co za tym idzie - wysokie poczucie estetyki.

Mile widziane

  • znajomość programu Adobe i co za tym idzie, chociaż podstawowe umiejętności graficzne,

  • znajomość w min. stopniu komunikatywnym j. angielskiego,

  • zainteresowanie kulturą, sztuką, muzyką,

  • dyspozycyjność w niektóre weekendy.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w nowym miejscu,

  • szkolenia oraz kursy,

  • możliwość tworzenia od podstaw nowego miejsca,

  • obcowanie z kulturą, kontakt z topowymi polskimi gwiazdami,

  • praca na pełen etat,

  • praca stacjonarnie w Bydgoszczy.