Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

CENTRUM OPIEKI LECZNICZEJ ATMA MATEUSZ MULARSKI sp.j.

Karola Kurpińskiego 5

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja działań zgodnie z planem marketingowym,

  • Prowadzenie działań komunikacyjnych budujących rozpoznawalność marek,

  • Współpraca z mediami branżowymi i agencjami reklamowymi,

  • Realizacja i analiza skuteczności kampanii marketingowych,

  • Tworzenie materiałów promocyjnych,

  • Analizowanie rynku pod katem potencjału reklamowego (podążanie za trendami, obserwowanie działań konkurencji),

  • Współudział w organizacji eventów firmowych, nowych produktów i usług,

  • Promowanie aktywności edukacyjnych marki,

  • Realizowanie sesji fotograficznych.

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w pracy w agencji reklamowej lub dziale marketingu przy prowadzeniu samodzielnych projektów,

  • Praktyczna znajomość procesu realizacji kampanii reklamowych,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Lekkie pióro do pisania tekstów,

  • Umiejętność tworzenie post’ów i posługiwania się programami graficznymi,

  • Umiejętność zarządzania czasem i priorytetami,

  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,

  • Otwartość, zaangażowanie, entuzjazm, energia, kreatywność, dynamizm i samodzielność w działaniu.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilnoprawną,

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz system premiowy oparty o uzyskane wyniki w zakresie rozwoju biznesu,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów,

  • Pracę w miłej atmosferze.