Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

"MALTEX" sp. z o.o.

5 2006 000 brutto / mies.
  • Przemysłowa 8J, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Przemysłowa 8J

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie długofalowej strategii marketingowej w oparciu o plany sprzedażowe i politykę firmy

  • Kreacja oraz moderacja treści na potrzeby kanałów social media

  • Przeprowadzanie kampanii w mediach społecznościowych

  • Planowanie oraz organizowanie targów branżowych

  • Współpraca z agencjami reklamowymi, projektantami, grafikami

  • Wprowadzanie na rynek nowych marek i produktów

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Min. 2-3 lata doświadczenie w dziale marketingu

  • Sprawny i lekki copywriting oraz poczucie estetyki

  • Ogólna wiedza na temat dostępnych środków przekazu reklamowego oraz panujących i wschodzących trendów marketingowych

  • Kreatywność oraz umiejętność samodzielnej organizacji pracy

  • Znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i dużą swobodę działania

  • Świetną atmosferę w młodym zespole

  • Pracę w stale rozwijającej się firmie o wieloletniej tradycji

  • Poziom wynagrodzenia zależny od doświadczenia

O nas

MALTEX sp. z o.o. to przede wszystkim ludzie - zespół wspaniałych indywidualności, którym zależy na wypracowaniu najlepszych z możliwych relacji pomiędzy Klientem a producentem. Firma rozpoznawalna jest na rynku krajowym i zagranicznym w obszarze branży dziecięcej pod marką MALTEX Baby oraz w branży AGD - MALTEX Home.