Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu

APIS Natural Cosmetics Sp. z o.o.

  • Łochowska 40, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Łochowska 40

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie materiałów mających na celu promocję Spółki,

  • organizacja i aktywny udział w wydarzeniach medialnych, targach,

  • planowanie i realizacja akcji marketingowych,

  • stały monitoring rynku oraz analiza trendów rynkowych,

  • analiza efektywności strategii i podjętych działań marketingowych,

  • współpraca z innymi działami w zakresie promocji oferty produktowej,

  • analiza potrzeb oraz oczekiwań aktualnych i potencjalnych Klientów,

  • współpraca z grafikami i agencjami reklamowymi,

  • samodzielne tworzenie i zarządzanie komunikacją na firmowych profilach social media (Facebook, Instagram),

  • kreowanie i wdrażanie działań PR oraz komunikacyjnych wspierających wizerunek marki,

  • bieżąca współpraca z poszczególnymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • umiejętność kierowania samodzielnymi projektami,

  • doświadczenie w samodzielnym organizowaniu eventów, targów, akcji promocyjnych,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • komunikatywność, samodzielność, kreatywność, dyspozycyjność,

  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

  • gotowość do wyjazdów służbowych,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,

  • mile widziana praktyczna znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • bardzo dobra znajomość social media.

To oferujemy

  • zatrudnienie w atrakcyjnej branży i szybko rozwijającej się stabilnej firmie

  • stałe wynagrodzenie miesięczne

  • stałe godziny pracy: 8 - 16 (pon - pt)

  • atrakcyjne zniżki na produkty firmowe

  • wsparcie w procesie adaptacji, szkolenia kierunkowe

  • pracę długoterminową - poszukujemy pracowników na dłuższy okres czasu

  • parking dla pracowników

  • kawa, herbata

  • przyjazna atmosfera

O nas

Firma Apis Natural Cosmetics to jeden z wiodących producentów kosmetyków w Polsce. Od ponad trzydziestu lat produkujemy kosmetyki najwyższej jakości dla najbardziej wymagających klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu.

Zapraszamy do współpracy!