Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

DOMITECH sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

3 5006 000 brutto / mies.
  • Górzyskowo 2A
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Górzyskowo 2A

Bydgoszcz

Domitech to firma handlowa zajmująca się sprzedażą i serwisem profesjonalnych elektronarzędzi i osprzętu oraz  narzędzi do ogrodu. Prowadzimy sklep stacjonarny oraz  internetowy. Obsługujemy klientów z całego kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko: Specjalista ds. marketingu  w Bydgoszczy na ul. Górzyskowo 2A

Główne zadania:

  • opracowywanie, wdrażanie i kontrolowanie realizacji strategii marketingowych
  • tworzenie budżetów marketingowych oraz sporządzanie raportów rozliczeniowych
  • nadzorowanie procesu produkcji materiałów promocyjnych niezbędnych do prowadzenia kampanii reklamowych
  • współpraca z kierownikami działów oraz zarządem firmy
  • organizowanie eventów, współpraca z rozgłośniami radiowymi, komunikacja z lokalną prasą i otoczeniem biznesowym
  • monitorowanie działań konkurencji
  • analizowanie nowości rynkowych z zakresu e-marketingu
  • prace związane z zarządzaniem stroną firmową oraz prowadzenie profili w mediach społecznościowych

Idealny kandydat:

  • jest absolwentem studiów wyższych (mile widziany: marketing i zarządzanie)
  • posiada doświadczenie w markteingu tradycyjnym i/lub e-marketingu
  • cechuje się umiejętnościami organizacyjnymi i strategicznymi
  • potrafi skutecznie zarządzać budżetem marketingowym
  • posiada zdolność analitycznego myślenia i zdolności liderskie
  • jest przedsiębiorczy i ma świadomość komercyjną

Dlaczego warto?

  • Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę
  • Zapewniamy pakiet niezbędnych narzędzi i własne stanowisko pracy
  • Zapewniamy możliwość rozwoju
  • Zapewniamy atrakcyjne warunki umowy w firmie o ugruntowanej pozycji

Ogłoszenie archiwalne