Ta oferta pracy jest nieaktualna od 530 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. marketingu

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    P.W. Uni-Car S.A.

    Firma P.W. Uni-Car S.A. to firma zajmująca się sprzedażą i serwisowaniem samochodów marki Renault i Dacia oraz motocykli marki Yamaha. Jesteśmy na lokalnym rynku ponad 23 lata. W związku z nieustannym rozwojem firmy i rynku motoryzacyjnego poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za szeroko rozumiany marketing.

    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    Region: kujawsko-pomorskie

    Zakres obowiązków:

    • Planowanie, prowadzenie i koordynacja działań marketingowych firmy
    • Realizacja internetowych kampanii reklamowych i innych działań marketingowych
    • Analiza ruchu i zachowania na stronie, wyciąganie wniosków oraz rekomendacja zmian, edytowanie treści znajdujących się na stronie
    • Opracowywanie materiałów marketingowych
    • Monitorowanie działań konkurencji oraz trendów rynkowych
    • Przygotowywanie raportów i analiz
    • Organizacja udziału firmy w różnego rodzaju eventach, spotkaniach, zawodach, konkursach, wystawach itp.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (najlepiej kierunkowe)
    • Znajomość rynku motoryzacyjnego
    • Prawo jazdy kategorii B

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w prowadzeniu profili firmowych na Facebooku oraz stron internetowych
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w naszej firmie w Bydgoszczy
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.W. UNI-CAR SA z siedzibą w Bydgoszczy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest P.W. UNI-CAR SA z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Modrzewiowej 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.