Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

AIKON Distribution Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Łagiewnicka 25, Bytom
    Bytom, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AIKON Distribution Sp. z o.o. Sp. k.

Łagiewnicka 25

Bytom

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy;

  • wspieranie działu marketingu w procesie przygotowań i realizacji akcji promocyjnych i działań marketingowych;

  • aktualizacja i rozbudowa stron www;

  • koordynacja działań w mediach społecznościowych;

  • dbanie o pozytywny wizerunek Marki na zewnątrz i wewnątrz firmy;

  • generowanie pomysłów na nowe kampanie marketingowe, promocje i działania;

  • współpraca z firmami zewnętrznymi (zbieranie i realizacja zleceń: drukarnie, agencje reklamowe, biura graficzne itp.).

Nasze wymagania

  • doświadczenie w realizacji projektów i działań marketingowych;

  • wiedza z zakresu IT;

  • znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu marketingu internetowego;

  • świadomość obowiązujących trendów w zakresie użyteczności stron internetowych;

  • doświadczenie w generowaniu leadów sprzedażowych B2B;

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE;

  • umiejętność tworzenia ciekawego content marketingu;

  • kreatywność, zaangażowanie w wykonywaną pracę, komunikatywność i umiejętność współpracy;

  • poczucie estetyki, staranność i dbałość o szczegóły;

  • chęć do nauki i rozwoju.

Mile widziane

  • umiejętność obsługi systemu marketing automation;

  • znajomość programów graficznych;

  • doświadczenie w tworzeniu stron www i/lub sklepów internetowych;

  • wiedza z zakresu SEO, optymalizacji stron www.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • przyjazną atmosferę w młodym i kreatywnym zespole;

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • służbowy komputer

  • służbowy telefon

Jesteśmy największą firmą w Polsce działającą w branży budowlanej B2B na rynkach UE. Swoim zasięgiem działania obejmujemy rynki Europy południowej, centralnej i zachodniej. Naszym Klientom oferujemy szeroki asortyment, który obejmuje min. okna pcv, aluminium, drewna, rolety, parapety, żaluzje, okiennice, drzwi, bramy garażowe i inne. Firmę tworzą energiczni, kreatywni i doświadczeni specjaliści z branży budowlanej.

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy do aplikowania - będziesz mile widziany :)

Po przeprowadzeniu kilku udanych rekrutacji, z których jesteśmy zadowoleni chcemy powiększyć naszą firmę o kolejnych pracowników. Może to Ty chciałbyś z nami pracować w młodym, energicznym zespole? :)