Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

AIKON Distribution Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Łagiewnicka 25, Bytom
    Bytom, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AIKON Distribution Sp. z o.o. Sp. k.

Łagiewnicka 25

Bytom

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy;

  • wspieranie działu marketingu w procesie przygotowań i realizacji akcji promocyjnych i działań marketingowych;

  • aktualizacja i rozbudowa stron www;

  • koordynacja działań w mediach społecznościowych;

  • tworzenie kampanii mailingowych;

  • dbanie o pozytywny wizerunek Marki na zewnątrz i wewnątrz firmy;

  • generowanie pomysłów na nowe kampanie marketingowe, promocje i działania;

  • współpraca z firmami zewnętrznymi (zbieranie i realizacja zleceń: drukarnie, agencje reklamowe, biura graficzne itp.).

Nasze wymagania

  • doświadczenia w realizacji projektów i działań marketingowych;

  • wiedzy z zakresu IT;

  • podstawowej znajomości narzędzi i zagadnień z zakresu marketingu internetowego;

  • świadomości obowiązujących trendów w zakresie użyteczności stron internetowych;

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS OFFICE;

  • kreatywności, zaangażowania w wykonywaną pracę, komunikatywności i umiejętności współpracy;

  • poczucia estetyki, staranności i dbałości o szczegóły;

  • chęci do nauki i rozwoju.

Mile widziane

  • wiedza z zakresu SEO, optymalizacji stron www;

  • znajomość programów graficznych;

  • doświadczenie w email marketing automation.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • przyjazną atmosferę w młodym i kreatywnym zespole

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin