Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

AMB SERVICES POLSKA SP Z O OO firmie

  • Chorzów

    Chorzów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i tworzenie projektów graficznych;

  • Opracowywanie treści i materiałów marketingowych;

  • Przygotowywanie i korekta prac do druku;

  • Wprowadzanie treści oraz zarządzanie stroną internetową;

  • Samodzielne wykonywanie koncepcji graficznych;

  • Prowadzenie Social Media (Facebook, Instragram);

  • Wycena i zamawianie materiałów marketingowych.

  • Opracowywanie i redagowanie treści materiałów promocyjnych

  • Współpraca z podwykonawcami (drukarnie, fotograf i inne)

  • Budowanie wizerunku firmy w social media

  • Współpraca z działem sprzedaży

  • Wprowadzanie zmian na stronach www

Nasze wymagania

  • znajomość zagadnień marketingowych

  • umiejętność pisania i redagowania tekstów w zakresie marketingowym

  • prawo jazdy kat. b

  • lekkie pióro do redagowania treści marketingowych

  • podstawowa znajomość tworzenia projektów graficznych

  • kreatywność i inicjatywa w działaniu

  • umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość programów Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesgin);

  • Kreatywność;

  • Umiejętność obsługi systemu CMS (Wordpress);

  • Mile widziana umiejętność wykonywania wizualizacji 3D;

  • Samodzielność

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku z perspektywą ciągłego rozwoju.

  • Współpracę z zaangażowanym zespołem Specjalistów.

  • Udział w wielu ciekawych projektach

  • Nieformalną, przyjazną atmosferę pracy

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia zdrowotnego

AMB SERVICES POLSKA SP Z O O

Zadebiutowaliśmy na rynku polskim w 2000 roku. Od tego czasu rozwinęliśmy kilka sieci restauracji i firm z branży gastronomicznej. Tworzymy innowacyjne rozwiązania i wprowadzamy długofalowe strategie rozwoju.

W skład Grupy AMB wchodzą sieci restauracji obejmujące całą Polskę. Businessbar – sieć stołówek pracowniczych, , Klooski – sieć restauracji specjalizująca się w daniach mącznych, Pyszna Zupka – restauracja oferująca szeroki wybór zup, restauracja i winiarnia Terra mare - restauracja w centrum Katowic specjalizująca się w daniach kuchni włoskiej oraz owocach morza, Catering24 – firma cateringowa oferująca obsługę i oprawę gastronomiczną na dużych wydarzeniach plenerowych i bankietowych, John Burger oraz spółki z branży budowlanej i motoryzacyjnej.

Przewiń do profilu firmy