Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. marketingu

BETAMED S.A.O firmie

  • Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

BETAMED S.A.

Racławicka 20A

Chorzów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie strony internetowej spółki
  • zarządzanie profilami firmy w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube, Tik Tok, LinkedIn)
  • tworzenie kampanii reklamowych
  • tworzenie grafik
  • optymalizacja strony internetowej (SEM i SEO)
  • zarządzanie materiałami marketingowymi
  • organizacja wydarzeń prospołecznych
  • udział w targach, konferencjach marketingowych
  • wykonywanie innych zadań z zakresu działu marketingu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu marketingu internetowego, znajomość platformy WordPress
  • znajomość aktualnych trendów w obszarze marketingu internetowego
  • umiejętność tworzenia tekstów zawierających słowa kluczowe
  • kreatywność i szybkość w wykonywaniu zadań
  • entuzjazm i zaangażowanie
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office
  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • wykształcenie związane z marketingiem, PR lub pokrewne
  • znajomość programów graficznych
  • znajomość branży medycznej

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • stabilne i atrakcyjne warunki pracy

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

BetaMed S.A. istnieje na rynku od ponad 20 lat. Najważniejszym zasobem i źródłem pozycji BetaMed S.A. są ludzie. Zatrudniamy prawie 3000 osób, w 11 województwach – lekarze, personel pielęgniarski, fizjoterapeuci, opiekunowie medyczni, terapeuci zajęciowi, personel pomocniczy i administracyjny. Każdego dnia niesiemy pomoc prawie 6000 pacjentów objętych naszą opieką. Tylko dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu naszego personelu możliwe jest zapewnienie profesjonalnej opieki i podnoszenie jakości życia naszych pacjentów.

Zapraszamy do odwiedzenia www.betamed.pl

Specjalista ds. marketingu, Racławicka 20A, Chorzów