Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu - Content Manager

Senelle Cosmetics

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • udział w budowaniu strategii marketingowej oraz komunikacyjnej firmy,

  • kształtowanie i promowanie pozytywnego wizerunku firmy zgodnego z przyjętą strategią,

  • udział w tworzeniu i wdrażaniu kampanii marketingowych i promocyjnych,

  • prowadzeniem/nadzorem nad wdrożeniem nowych produktów,

  • monitorowaniem i analizą rynku branżowego – przygotowywanie podsumowań,

  • opieką nad stroną internetową (w tym sklep internetowy), współpracą z agencją social media (oraz bezpośrednio z influencerami), agencją kreatywną, sporadycznie z domem mediowym,

  • redagowaniem treści na potrzeby materiałów promocyjnych i informacyjnych,

Nasze wymagania

  • minimum 2-3 letniego doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. marketingu, koordynatora projektów w dziale marketingu,

  • doświadczenie w branży kosmetycznej będzie dużym atutem,

  • wysoka komunikatywność,

  • znajomość trendów social media,

  • lekkie pióro, kreatywność,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym, w mowie i piśmie,

  • wysoka kultura osobista,

  • pozytywne nastawienie do życia i pracy,

  • umiejętność organizacji czasu pracy, wielozadaniowość,

  • samodyscyplina, konsekwencja oraz ukierunkowanie na realizację celów,

To oferujemy

  • pracę w miłym zespole,

  • możliwość tworzenia zespołu od podstaw,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • możliwość rozwoju osobistego,

  • atrakcyjne spotkania integracyjne,

  • regularną dostawą najlepszych kosmetyków :)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

Senelle Cosmetics to polska marka kosmetyków naturalnych produkująca ekologiczne, innowacyjne i skuteczne produkty do pielęgnacji twarzy i ciała. Skomponowane z najwyższej jakości składników kosmetyki Senelle są w co najmniej 95% naturalne. Posiadamy liczne certyfikaty tj. PETA czy Viva!, oraz szereg ogólnopolskich nagród . Razem możemy stworzyć jeszcze lepszą przyszłość.

Przewiń do profilu firmy

Nie wahaj się i prześlij nam swoje CV, jeśli:

  • marketing, prowadzenie projektów, social media i kosmetyki to dla Ciebie codzienność i nie wyobrażasz sobie bez tego świata,

  • jesteś w pełni samodzielny/a, sam/a proponujesz rozwiązania,

  • potrafisz znaleźć wyjście w trudnych sytuacjach i wiesz jak się zachować w każdej sytuacji,

  • potrafisz zdobywać informacje, analizować i wyciągać wnioski,

  • poradzisz sobie z najtrudniejszymi i najdziwniejszymi zadaniami,

  • pracujesz kreatywnie i chętnie sięgasz po nieszablonowe rozwiązania,

  • jesteś ciekawy/a, również świata.