Oferta pracy

    Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    Aktualne oferty pracodawcy

    Oferta z szybkim aplikowaniem
    co to?

    Specjalista ds. marketingu - Content Manager

    Senelle Cosmetics

    • Opole

      Opole, opolskie
    • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
    • kontrakt B2B, umowa agencyjna
    • pełny etat
    • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

    Twój zakres obowiązków

    • udział w budowaniu strategii marketingowej oraz komunikacyjnej firmy,

    • kształtowanie i promowanie pozytywnego wizerunku firmy zgodnego z przyjętą strategią,

    • udział w tworzeniu i wdrażaniu kampanii marketingowych i promocyjnych,

    • prowadzeniem/nadzorem nad wdrożeniem nowych produktów,

    • monitorowaniem i analizą rynku branżowego – przygotowywanie podsumowań,

    • opieką nad stroną internetową (w tym sklep internetowy), współpracą z agencją social media (oraz bezpośrednio z influencerami), agencją kreatywną, sporadycznie z domem mediowym,

    • redagowaniem treści na potrzeby materiałów promocyjnych i informacyjnych,

    Nasze wymagania

    • minimum 2-3 letniego doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. marketingu, koordynatora projektów w dziale marketingu,

    • doświadczenie w branży kosmetycznej będzie dużym atutem,

    • wysoka komunikatywność,

    • znajomość trendów social media,

    • lekkie pióro, kreatywność,

    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym, w mowie i piśmie,

    • wysoka kultura osobista,

    • pozytywne nastawienie do życia i pracy,

    • umiejętność organizacji czasu pracy, wielozadaniowość,

    • samodyscyplina, konsekwencja oraz ukierunkowanie na realizację celów,

    To oferujemy

    • pracę w miłym zespole,

    • możliwość tworzenia zespołu od podstaw,

    • przyjazną atmosferę w pracy,

    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

    • możliwość rozwoju osobistego,

    • atrakcyjne spotkania integracyjne,

    • regularną dostawą najlepszych kosmetyków :)

    • Benefity

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • zniżki na firmowe produkty i usługi

    • spotkania integracyjne

    • inicjatywy dobroczynne

    Senelle Cosmetics to polska marka kosmetyków naturalnych produkująca ekologiczne, innowacyjne i skuteczne produkty do pielęgnacji twarzy i ciała. Skomponowane z najwyższej jakości składników kosmetyki Senelle są w co najmniej 95% naturalne. Posiadamy liczne certyfikaty tj. PETA czy Viva!, oraz szereg ogólnopolskich nagród . Razem możemy stworzyć jeszcze lepszą przyszłość.

    Przewiń do profilu firmy

    Nie wahaj się i prześlij nam swoje CV, jeśli:

    • marketing, prowadzenie projektów, social media i kosmetyki to dla Ciebie codzienność i nie wyobrażasz sobie bez tego świata,

    • jesteś w pełni samodzielny/a, sam/a proponujesz rozwiązania,

    • potrafisz znaleźć wyjście w trudnych sytuacjach i wiesz jak się zachować w każdej sytuacji,

    • potrafisz zdobywać informacje, analizować i wyciągać wnioski,

    • poradzisz sobie z najtrudniejszymi i najdziwniejszymi zadaniami,

    • pracujesz kreatywnie i chętnie sięgasz po nieszablonowe rozwiązania,

    • jesteś ciekawy/a, również świata.