Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu i PR

SEE Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Torowa 4, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SEE Sp. z o.o. Sp. K.

Torowa 4

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z mediami;

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii oraz planów marketingowych firmy;

  • Inicjowanie i prowadzenie nowych projektów w obszarze mediów społecznościowych oraz rozwój nowych kanałów (np. TikTok, Pinterest, Twitter);

  • Kreowanie i wdrażanie strategii komunikacji z klientami na naszych kanałach w social mediach (instagram, facebook, linkedin, twitter);

  • Umiejętność tworzenia angażujących treści dla mediów społecznościowych;

  • Prowadzenie działań z obszaru influencer marketingu;

  • Tworzenie profesjonalnych treści, takich jak: opisy produktów, materiały reklamowe, newslettery, katalogi, materiały prasowe, komunikaty PR-owe;

  • Zarządzanie treścią strony internetowej;

  • Zarządzanie komunikacją z klientem;

  • Tworzenie i realizacja kampanii promocyjnych;

  • Planowanie i realizacja targów branżowych oraz innych wydarzeń wystawienniczych;

  • Optymalizacją strony internetowej pod kątem SEO;

  • Monitorowanie działań marek konkurencyjnych w Internecie;

  • Analiza działań marketingowych prowadzonych przez konkurencję;

  • Mierzenie efektywności działań marketingowych;

  • Przygotowywanie budżetu działu.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lat doświadczenia w dziedzinie marketingu;

  • Znajomość aktualnych trendów w marketingu internetowym, psychologii konsumenta;

  • Odpowiedzialność, dokładność, skrupulatność;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, min. B2;

  • Umiejętności tworzenia dobrych, angażujących tekstów;

  • “Lekkie pióro”, poprawność stylistyczna, nienaganna ortografia, wyczucie stylu;

  • Doświadczenie w prowadzeniu internetowych akcji marketingowych oraz analizowania ich efektywności;

  • Podstawowa znajomość e-commerce;

  • Nieszablonowe myślenie, komunikatywność, kreatywność oraz motywacja do pracy.

Mile widziane

  • Doświadczenie w UX design;

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: marketing, media, PR);

  • Zainteresowanie technologią;

  • Znajomość oprogramowania Atlassian.

To oferujemy

  • Możliwość tworzenia oraz zarządzania strategią marketingową w firmie zajmującą się ciekawą dziedziną;

  • Możliwość uczestnictwa w konferencjach i szkoleniach rozwijających kompetencje;

  • Pracę w zespole Scrum, korzystającym z najnowszych technologii np. własnej farmy drukarek 3d;

  • Umowę o pracę lub B2B;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania;

  • Pyszną kawę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

W przyszłości filmy nagrywać będą roboty! Tworzymy pierwszy na świecie robot dedykowany dla vlogerów i innych użytkowników mediów społecznościowych. Więcej na temat produktu: www.see.inc

Przewiń do profilu firmy