Oferta pracy

Specjalista ds. marketingu - copywriter

PLATINET S.A.O firmie

  • Tadeusza Śliwiaka 48
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Specjalista

PLATINET S.A.

Tadeusza Śliwiaka 48

Kraków

Platinet S.A. to założona w Polsce, międzynarodowa firma z branży elektroniki użytkowej i sprzętu AGD. Przez ostatnią dekadę wypracowaliśmy najwydajniejsze standardy biznesowe, które pozwalają nam działać na całym świecie i zarządzać portfolio ponad 3 000 produktów z siedzib w Europie, USA i Chinach. Nasze produkty sprzedajemy pod markami Platinet, Omega i VARR w ponad 70 krajach na całym świecie.

Jeśli jesteś pasjonatem nowinek technologicznych i gadżetów - w tej pracy możesz połączyć swoje zainteresowania z ciekawą pracą w międzynarodowym zespole.

Jeśli lubisz nowe wyzwania, jesteś otwarty na innowacyjne projekty i chcesz wspólnie z nami brać udział w technologicznej rewolucji, to aplikuj na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie tworzyć efektywny przekaz marketingowy, wzmacniając wizerunek marki i zwiększając ruch na firmowych stronach internetowych.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie opisów produktowych do sklepu internetowego
  • Przygotowywanie tekstów marketingowych na potrzeby mediów społecznościowych, bloga firmowego, opakowań, mailingów itp.
  • Regularna współpraca z mediami branżowymi - dostarczanie informacji prasowych o nowych produktach, aranżowanie testów sprzętu.
  • Prowadzenie profili firmy w mediach społecznościowych - Facebook, Instagram, YouTube i Linkedin.
  • Mile widziana znajomość zasad SEO i SEM, CSS i HTML, platformy Wordpress oraz Shoper

Szukamy pasjonatów, osób prawdziwie zainteresowanych nowościami, mających wiedzę i motywację do samorozwoju.

Wymagania:

  • „Lekkie pióro”, a także doskonała znajomość zasad pisowni języka polskiego i angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży elektroniki użytkowej)
  • Rozumienia zagadnień technicznych
  • Sumienność, dokładność i terminowość
  • Kreatywność i nieszablonowy sposób myślenia
  • Znajomość zasad SEO i umiejętność budowania treści na strony internetowe
  • Język angielski na poziomie B2

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy