Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu - Copywriter

Yabimo Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przejmiesz pełną odpowiedzialność za tworzenie strategii komunikacji naszej firmy. Trzeba zająć się tym kompleksowo. Stawiamy więc na Twoje doświadczenie.

  • Będziesz wdrażać i realizować to, co zaplanujemy,

  • Wiemy, że działania online, to również płatna reklama, dlatego liczymy na to, że masz przynajmniej podstawową znajomość narzędzi takich jak Facebook Ads, Google Ads, Google Analytics i wiesz jak działa reklama online,

  • Content is king, musisz dobrze pisać o tematach niełatwych do opisania, ,

  • Prowadzenie strony / grupy firmowej w Social Mediach,

  • Utrzymywanie kontaktu z mediami, agencjami, firmami zewnętrznymi w zakresie realizacji określonych projektów,

  • Planowanie i realizacja targów oraz innych wydarzeń wystawienniczych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: marketing, media, PR, filologia),

  • Biegła znajomość języka angielskiego, naprawdę działamy międzynarodowo,

  • Doświadczenie w pracy w działach marketingu i social media - minimum 2 lata, ale jak masz mniej to próbuj, lubimy odważnych,

  • Umiejętność łatwego pisania,

  • Kreatywność,

  • Wiedza z zakresu marketingu oraz reklamy,

  • Doświadczenie w zakresie projektowania materiałów graficznych - mile widziane, mamy grafika, ale jak znasz podstawy Photoshopa lub Canva, to wygrywasz.

To oferujemy

  • Stanowisko samodzielne. Zatrudniając Cię wierzymy w Ciebie. Dajemy Ci dużą decyzyjność oraz autonomię w działaniu,

  • Na tym stanowisku nie podajemy dokładnego wynagrodzenia, ponieważ jesteśmy otwarci na kandydatów z różnym doświadczeniem i do niego właśnie dopasowujemy wynagrodzenie,

  • Jesteśmy firmą, w której każdy może liczyć na innych członków zespołu,

  • Możliwość pracy zdalnej z kraju lub/i za granicą,

  • Szkolenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Yabimo Sp. z o.o.

Jesteśmy Yabimo, jesteśmy rodziną, jesteśmy ekspertami w przemyśle energetycznym, stoczniowym i w budownictwie. Nasza specjalizacja to konstrukcje stalowe oraz dostarczanie wyspecjalizowanych pracowników. Działamy na 13 rynkach, między innymi w Norwegii, Islandii, Szwecji, Danii, Niemczech i Holandii, a nasze biura w Polsce znajdują się w Krakowie, Tarnowie i Rzeszowie. Mamy już klientów, renomę i znamy się na tym, co robimy. Teraz szukamy kogoś, kto pozwoli komunikować to światu.

Przewiń do profilu firmy