Oferta pracy

Specjalista ds. Marketingu/Copywriter

SIMPLE S.A.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

SIMPLE S.A.

Bronisława Czecha 49/51

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i redagowanie tekstów, m.in. opisów produktów (rozwiązania IT), informacji prasowych, aktualności na stronę internetową i do mediów społecznościowych

  • Prowadzenie strony internetowej, kanałów social media, intranetu oraz przygotowanie newsletterów

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi (media, agencje, drukarnie, itp.)

  • Organizacja i reprezentowanie firmy na targach i konferencjach

  • Monitoring mediów

  • Zaangażowanie w działania marketingowe oraz realizowanie działań promocyjno-reklamowych zgodnych z przyjętą strategią firmy

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pisaniu tekstów (mile widziane doświadczenie w pisaniu tekstów specjalistycznych – IT) oraz w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność tworzenia angażujących treści oraz umiejętność redagowania tekstów

  • Swobodne i poprawne posługiwanie się językiem polskim w mowie i piśmie, tzw. lekkie pióro

  • Doświadczenie w researchu tematów

  • Wykształcenie wyższe (wykształcenie kierunkowe mile widziane)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność

  • Odpowiedzialność, wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • Znajomość programów do zarządzania treścią typu CMS

To oferujemy

Ciekawe środowisko pracy – spotkasz u nas dzielących się wiedzą ekspertów, którzy pracują w Simple niemal od początku jej istnienia, jak i młodych specjalistów, którzy z pozytywną energią podchodzą do każdego nowego wyzwania i projektu.

Z przedstawicielami każdej z grup możesz się spotkać w jednym z klubów fitness dostępnych w pakiecie multisport. A jeśli będziesz pilnie potrzebować konsultacji lekarskiej, skorzystasz z dostępnego dla pracowników pakietu medycznego i zapiszesz się online na wizytę u wybranego specjalisty.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

SIMPLE S.A.

Jesteśmy, należącą do Total Specific Solutions („TSS”) warszawską spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych i jednym z najczęściej wybieranych partnerów biznesowych w zakresie wdrożeń systemów klasy ERP, HCM, CRM, BI, WorkFlow oraz systemów dziekanatowych i medycznych (HIS). Nasi eksperci pomogą Ci w poznaniu specyfiki branż, dla których tworzymy rozwiązania, by realizowane przez Ciebie prace odpowiadały na potrzeby naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy