Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Marketingu Cyfrowego

thyssenkrupp Materials Poland S.A.

Grudziądzka 159

Koniuchy

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i optymalizacja działań w zakresie SEO/SEM, socialmedia,

  • koordynacja obsługi procesów sprzedaży online (sklep e-commerce, marketplace),

  • tworzenie treści sprzedażowych i promocyjnych, optymalizacja UX,

  • analiza trendów e-commerce, e-komunikacji i działań konkurencji,

  • koordynacja i realizacja projektów marketingowych w środowisku B2B i B2C,

  • raportowanie i analiza skuteczności prowadzonych działań oraz optymalizacja tych działań,

  • obsługa klienta wewnętrznego,

  • przygotowywanie prezentacji marketingowych.

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: marketing, e-commerce, e-business, zarządzanie),

  • doświadczenie w pracy w marketingu (B2B/B2C), e-commerce, komunikacji online,

  • doświadczenie we współpracy z agencjami zewnętrznymi,

  • znajomość trendów w obszarze marketingu internetowego,

  • praktyczna znajomości narzędzi Google, FB i MS Excel umożliwiającej planowanie i realizację działań marketingowych oraz samodzielną analizę serwisów internetowych,

  • umiejętność tworzenia prezentacji PowerPoint, grafik i video,

  • zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków na podstawie danych,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • rzetelność, proaktywna postawa oraz własna inicjatywa w działaniu,

  • otwartość i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość HTML i CSS.

  • Doświadczenie w obsłudze sprzedaży ALLEGRO.PL

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie na poziomie rynkowym,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • pakiet benefitów, m.in. prywatną opiekę medyczną LUX MED, atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowanie do karty MultiSport oraz możliwość nauki języków obcych on-line.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy liderem w zakresie hurtowej dystrybucji wyrobów hutniczych i tworzyw sztucznych. Działamy w oparciu o sieć magazynów centralnych i kilkanaście oddziałów handlowych na terenie kraju oraz na Litwie i w Czechach, zatrudniamy ponad 1000 pracowników.

Przewiń do profilu firmy