Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. marketingu

Interak sp. z o.o.

  • Czarnków

    Czarnków, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i planowanie strategii marketingowej

  • Opracowywanie treści reklam i materiałów marketingowych

  • Opracowywanie i wdrażanie kampanii marketingowych

  • Koordynacja bieżących aktywności związanych z promocją marki i produktów

  • Współpraca z podwykonawcami, agencjami reklamowymi

  • Zarządzanie pracą osób z działu graficznego

  • Raportowanie, tworzenie analiz, prognoz i rekomendacji w obszarze e-marketingu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie)

  • Zainteresowanie marketingiem (szczególnie b2b) i chęć rozwoju w tym obszarze

  • Umiejętność redagowania tekstów, tzw. ”lekkie pióro”

  • Doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych (współtworzenie contentu, publikacja, rozwój treści)

  • Znajomość zakresu działań agencji reklamowych (kampanie atl, btl)

  • Poczucie estetyki

  • Samodzielność, kreatywność, pomysłowość

  • Bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 7:00 a 9:00)

  • możliwość rozwoju, zdobywania nowych doświadczeń

  • możliwość uzyskania dofinansowania do studiów

  • szereg benefitów pracowniczych, m.in.: dofinansowanie do karnetów sportowych i biletów do kina, konkursy z nagrodami, zabawy integracyjne

  • dostęp do platformy on -line do nauki języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Interak to jedna z największych firm poligraficznych w Polsce. Nasz zespół stanowią specjaliści w swojej dziedzinie, zainteresowani pogłębianiem swojej wiedzy. Naszym pracownikom dajemy możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego i osobistego.

Przewiń do profilu firmy